SLUŽBY

Střih, barvení, styling

U nás se můžete spolehnout na maximální péči, individuální, profesionální přístup a použití kvalitních kadeřnických přípravků značky „Framesi“. Důležité je střihem podpořit a zdůraznit styl zákazníka, aby se v novém účesu cítil dobře. Pěkně vyfoukané a upravené vlasy jsou vizitkou každého člověka.

Melírování, Balayage

Jednou z nejoblíbenějších metod přirozeně vypadajícího zesvětlování vlasů je balayage, při které se několik pramenů volně držících v ruce „vykresluje“. Zesvětlují se převážně konce, délky a kontury obličeje, zatímco vlasy u hlavy zůstává tmavší. Přechody jsou plynulé a přirozené, ať už přidáte do hnědých vlasů zlaté či bílé blond pramínky nebo do černých akcenty červené. Balayage umožňuje jakékoliv barevné kombinace.

Prodlužování, zahuštění vlasů

Zhušťování řeší problém u žen, které mají řídké vlasy, způsobené špatnou
manipulací, následkem nemoci nebo genetikou a touží mít přirozeně husté vlasy. V případě, že Vás už nebaví krátké, nedaří se Vám docílit vytoužené dlouhé hřívy nebo jste se rozhodla pro experiment a nechce se Vám čekat, než vlásky dorostou, máme i pro Vás řešení v podobě prodlužování. Kdy z Vás v průběhu několika hodin vykouzlíme krásnou dlouhovlásku.

Společenské a svatební účesy

Čeká Vás společenská akce, ples, firemní večírek, svatba nebo jiná událost, na které chcete zazářit? I s tímto Vám v našem Your Time Salonu s radostí pomůžeme. S největší precizností vykouzlíme nejenom úsměv na Vaší tváři, ale i krásný účes.

Olaplex

Inovativní produkty vlasové péče Olaplex jsou založeny na jedinečné aktivní složce, která posiluje vazby ve vlasovém vláknu a obnovuje v něm poškozené disulfidové můstky. Tyto můstky se poškozují při chemických zákrocích a při vlasovém stylingu. Profesionální vlasové produkty Olaplex No.1 a No.2, které neobsahují silikony ani oleje, tvoří systém pro kompletní ošetřující kúru Olaplex. Tato kúra může být aplikována samostatně nebo přidána do dalších salonních ošetření, jako je například zesvětlování vlasů, balayage nebo barvení, kde funguje jako preventivní ochrana před poškozením. Produkty Olaplex No.3, 4, 5, 6 a 7 byly vyvinuty pro snadné domácí použití. Pomáhají ošetřit strukturu vlasového vlákna a zároveň vlasy připravují na další styling.

Malibu C

Malibu C nabízí různé řady šetření jakýchkoliv vlasů. Tyto řady potřebuje každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí ani netuší, co voda obsahuje a že přesně voda může být původcem několika problému, ale nejen s vlasy, ale také s Vaší vlasovou pokožkou. Voda obsahuje určité minerály a chemické přísady, které způsobí nepříjemné reakce na vlasech, ale také nepříjemné stavy pokožky. Setkali jste se například s blednutím barvy, problémem s krytím šedivých 
vlasů, zašlými blond odstíny, nazelenavými odlesky u blond, ztrátou pružnosti a lesku vlasů? Jestli ano může to být právě tím, že vlas je zatěžkán vrstvami zaschlých kosmetických přípravků, obalen vrstvami silikonů a nebo právě díky minerálům z vody. Právě tohoto všeho dokážeme zbavit Váše vlasy pomocí Malibu C, který navrátí lesk, pružnost, odolnost, krásně je očistí a popřípadě připraví na následující chemické úkony.